דשא סינטטי, גינות פאר יבוא ושיווק דשא סינטטי איכותי
התאנה 15 כפר חיים
052-4832220
משרד:077-8840407
א-ה: 07:00 - 17:00
יום ו -09:00-13:00
דשא סינטטי חסכוני במים
דשא סינטטי שאלות
דשא סינטטי שאלות

גינון ואחזקה

גינון ותחזוקה

אנו בגינות פאר מבינים כמה יקר הנכס שלך ואנו שומרים על רמת אחזקה גבוהה בהתאם לדרישת הלקוח, גינות פאר שמה דגש גם על הדברים הקטנים בגינה, דישונים, ריסוסים, גיזום ועיצוב הצמחיה תוך שמירה על רמה גבוהה של תחזוקה.

מערכות השקייה

כידוע מערכת השקייה בגינה הינה חלק בלתי נפרד להצלחת הגינה שלכם ומספיק שלא שמים לב, פתאום מרגישים את הגינה דועכת, אנו בגינות פאר דואגים הכל טיפול בגינה לבקר גם את מערכת ההשקיה שלכם שאכן הכל מתפקד כמו שצריך.

תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר
אנו מבינים את המשמעות, ושמים דגש על הדברים הקטנים שלפעמים הם מרגיזים אבל אם לא יבוצעו כאילו לא נגענו בגינה כולה. חשיבות גדולה ללכלוך ולעלים הנתרים בצמחייה גיזומים נסתרים שלא נעשו לפעמים אלו הקטנות שהורסים את כל העבודה.

img_divider

הכישורים שלנו

גינות פאר גינון ופיתוח, יש שלנו שנים רבות של ניסיון בכל שלבי הגינון. עם גישה ממוקדת ללקוח שלנו עושה אותנו לחברת הגינון הטובה ביותר!
גינות פאר גינון ופיתוח, לא מתפשרים והולכים על הטוב ביותרבכל מוצרי ההשקייה ומוצרי הגינה כגון תאורת גינה, דשא סינטטי איכותי, צמחייה איכותית סלעי נוי ואבני חיפוי ועוד!
גינות פאר גינון ופיתוח, עם וותק וניסיון של 25 שנה נשמח שתהיו חלק מאיתנו, ומאלפי הלקוחות המרוצים שלנו סיירו באתר שלנו ונשמח לשמוע מכם ולהגשים גם את החלום שלכם!

היתרונות העיקריים בשירות של גינות פאר

גינות פאר עוטפת את כל הגן שלכם בבית אחד החל משלב התכנון של הגינה, שלבי הביצוע של הגינה, דשא סינטטי, צמחייה, חיפוי קרקע, דקים ופרגולות, תאורת גינה ייחודית, ואפילו ריהוט גינה תוך הקפדה על עיצוב ותאום מלא מול הלקוחות,
"הפאר הוא שלך והנועם הוא שלנו"
  התקנה דשא סינטטי איכותי
  עיצוב תכנון גינון ופיתוח
  דקים ופרגולות
  תכנון ובניה בריכות נוי
  עיצוב ותכנון תאורת גינה

מעוניינים בשירות זה? תאמו פגישה
הפגישה אצלנו לא מחייבת-גינות פאר
דילוג לתוכן