דשא סינטטי, גינות פאר יבוא ושיווק דשא סינטטי איכותי
התאנה 15 כפר חיים
052-4832220
משרד:077-8840407
א-ה: 07:00 - 17:00
יום ו -09:00-13:00
28 ינו 2019

דשא סינטטי טוב יותר מדשא טבעי

דשא סינטטי טוב יותר מדשא טבעי

דשא מלאכותי הוא טוב כמו דשא טבעי. בהיבטים רבים, זה יכול אפילו להיות טוב יותר. תחליף סינתטי בסופו של דבר משדרג את הדשא כדי להציג מרהיב. היתרונות כי מדשאות מלאכותי להביא מהפכה איך אנשים עושים הגינון.

אין יותר לכסח

זרוק את מכסחות. הדשא הזה לא צריך לכסח. לבלות במקום אחר מאשר עבודה על זמירה הדשא שלך. אנשים עסוקים בוודאי מעריכים את הזמן הנוסף שנצבר. גופים עייפים מעדיפים להירגע מאשר לקצץ את החצר.

לא עוד השקיה

הדשא מזויף לא צריך אספקה ​​קבועה של מים כדי לשמור על זה ירוק. זה פשוט צריך שטיפה מדי פעם פעם עפר צבר על משטח הדשא. לתרום בשימור מים לחסוך כסף.

אין עוד טלאים בוציים

בוץ הוא מטרד כי הדשא הסינתטי אין. אין צורך לראות כתמי חום על הדשא הירוק שלך. לא עוד לנקות את ההדפסים המטונפים על הרצפה.

לא עוד דשנים או חומרי הדברה

מדשאות מזויפות יהיו ירוקות בצורה בריאה ללא שימוש בדשנים. מזיקים לא יטרידו את הדשא שלך. סיוע לסביבה על ידי הימנעות חומרי הדברה. לחסוך כסף לקנות אותם.

לא עוד עשבים שוטים

עשבים שוטים הם מזיקים בוטניים שלא יגרמו נזק למדשאות המלאכותיות שלכם. אמצעים נוספים ניתן גם כדי להפחית, אם לא לחסל, את האפשרות של צמיחה של עשבים שוטים. שיטה אחת היא לרפד קרום geotextile מתחת למדשאה.

אידיאלי עבור חיות מחמד

חיות מחמד יאהבו את המשטח הסינתטי. המדשאה הנאמנה תסבול מבלאי כלבים. הבעלים היו גם אוהבים את הקלות בניקוי אחרי הבלגן כי חיות מחמד להשאיר מאחור. מים ודטרגנט עדין צריכים להסיר כל ריח או כתם.

ילד בטוח

היעדר דשנים, חומרי הדברה, רוצחים עשבים וכימיקלים אחרים עושים את זה בטוח לחלוטין לילדים. הם חופשיים לשחק על פני השטח דשא ללא חשש של נזק.

קשה ללבוש מתמשכת

לאחר ההתקנה דשא מלאכותי נעשה, זה יישאר שלם במשך שנים רבות. הסיבים המשמשים לייצב UV. זה שומר על צבע מ דוהה אפילו תחת השמש קיצוניים. הוא בנוי גם כדי לסבול הידרדרות פיזית.

נראה נהדר בכל עונות השנה

המדשאה המלאכותית תתמיד בכל תנאי מזג אוויר. העונות ישתנו לאורך כל השנה, אבל הדשא עדיין יהיה ירוק באופן עקבי.

נעים לעין

דשא סינתטי הוא בעל מבנה דומה הדשא הטבעי. זה הופך בקלות כל רקע לנוף יפה. זה ללא מאמץ יוצר נוף תוסס. כל אלה נעשים עם תחזוקה קטנה מאוד.

11 אפר 2017
שלבי התקנה דק סינטטי גינות פאר

דקים סינטטיים

לוחות דקים סינטטיים, מבית UltraShield Naturale אינם דורשים טיפול על פני המשטח כגון דק איפאה או דק אורן וכדומה, המראה הטבעי של אוטרה שילד יגרום לאורחים שלך להרגיש שהם דורכים על משטח דק טבעי לחלוטין  במרפסת, או בגינה, ובחצר האחורית שלך או בהיקף בריכות שחייה.
כמו כן נעשים כיום שימושים רבים בדקים סינטטיים כגון חיפוי קירות בדק סינטטי ,גדרות ומעקות מדק סינטטי היתרון הגדול  שאינו דורש טיפול ותחזוקה כמו בעץ איפאה או כל עץ אחר

דק סינטטי בגוון איפאה

דקים סינטטיים במראה טבעי גינות פאר
דקים סינטטיים במראה טבעי גינות פאר
11 אפר 2017

מעט על יצרן הדשא סינטטי שלנו

חברת צ'לינג'ר נוסדה לפני כ -25 שנה

מעט על יצרן הדשא סינטטי שלנו
מעט על יצרן הדשא סינטטי שלנו


 גינות פאר –יבואני דשא סינטטי קיבלה זכיון מחברת הענק האמריקאית צ'לינג'ר .

חברת צ'לינג'ר הינה אחת החברות המייסדות בתחום הדשא סינטטי ומהמובילות בתחום
החברה עושה שימושים בחומרים ידידותיים לסביבה כגון:

סיבי דשא סינטטי נטול צבעי עופרת מבית ten cate
וכן שימוש בדבקים ללא חומרים הפולטים אדים וריחות .

וכן לחברה מערכת ייחודית שלהם תחתית הדשא אינו מכיל זפת או פריימרים הפולטים חומרים שאין אנו יודעים עליהם.

כל סוגי הדשא הסינטטי שברשותינו עברו את כל בדיקות המעבדה המחמירות בארצות הברית ,

כגון : בדיקת רעילות של הדשא והסיבים , בדיקת בקטריות על סיבי הדשא הסינטטי

והחשוב מכל תחתית הדשא שהיא טכנולוגיה בפני עצמה אשר מנקזת את כל המים מהדשא הסינטטי וללא צורך בחורים מנקזים למים וללא צורך בזפת בתחתית הדשא או פריימרים שונים.

 

הליך יצור דשא סינטטי גינות פאר
הליך יצור דשא סינטטי גינות פאר

בקרת איכות ברמה הגבוה ביותר

מאחר וצ'לינג'ר הינה חברה יצרנית מובילה ומספקת דשאים סינטטיים לכל תחומי הספורט כגון דשא סינטטי לגולף ודשא סינטטי לפוטבול ,דשא סינטטי לכדורגל ועוד…

החברה מחוייבת לעמוד בסטנדרטים המחמירים של כל היתאחדויות הספורט בעולם על מנת לספק להם את המוצר ברמת האיכות ועמידות ,המוצר לאורך שנים .

לכן הינה מבין החברות היחידות בעולם המקנה אחריות של עשר שנים לדשאים שלה .
ביקור באתר החברה בארצות הברית לחץ כאן
דשא סינטטי-תמונות מפס ייצור

11 אפר 2017
ריהוט גן ודק-סינטטי

לוחות דק סינטטי

לוחות דק סינטטי מבית UltraShield Naturale אינם דורשים טיפול על פני המשטח כגון דק איפאה או דק אורן וכדומה, המראה הטבעי של אוטרה שילד יגרום לאורחים שלך להרגיש שהם דורכים על משטח דק טבעי לחלוטין במרפסת, או בגינה, ובחצר האחורית שלך או בהיקף בריכות שחייה.

דקים סינטטיים במראה טבעי גינות פאר
דקים סינטטיים במראה טבעי גינות פאר

כמו כן נעשים כיום שימושים רבים בדקים סינטטיים כגון חיפוי קירות בדק סינטטי ,גדרות ומעקות מדק סינטטי היתרון הגדול שאינו דורש טיפול ותחזוקה כמו בעץ איפאה או כל עץ אחר .
דק סינטטי בגוון איפאה

11 אפר 2017
דק סינטטי איכותי -גינות פאר יבוא ושיווק

דק סינטטי איכותי

דק סינטטי איכותי במראה הכי טבעי שיש

חדש בגינות פאר יבוא ושיווק דק סינטטי במראה טבעי לחלוטין עם ציפוי הגנה גינות פאר הינה החברה הזכיינית של חברת ניו טק ווד דקים סינטטי במראה טבעי לחלוטין עם אחריות של 25 שנות אחריות על דהייה בשמש.

דק סינטטי איכותי -גינות פאר יבוא ושיווק

דק סינטטי  בגוון עץ טיק טבעי דו צדדי 

מגוון רחב של צבעים 
 color22
לפרטים נוספים והזמנות  בשירות הלקוחות 

0524832220

10 אפר 2017

לתכנן גינה חדשה

לתכנן גינה חדשה – איך למה?

החלום הגדול של מרבית הישראלים הוא חלום בית הקרקע המרווח עם גינה פרטית, מטופחת ומרווחת אף יותר. מי לא רוצה לשבת בגינה משלו בשעות הערב הנעימות עם חברים או ביום שבת בבוקר עם המשפחה, ליהנות מארוחת בוקר טובה או סתם להתפנק עם בירה, פיצוחים וגרעינים. בשביל להצליח ליהנות מחוויה ייחודית שכזו רצוי ראשית לדעת איך לתכנן את גינת החלומות ואיך לשלב בה את רהיטי הגינה והגן השונים בצורה האופטימאלית ביותר לצרכים שלכם.

כדאי לשים לב…

בשביל לתכנן את הגינה שלנו בצורה יפה ונכונה, עלינו לשם לב תחילה למספר נקודות שמשפיעות על התכנון שלפנינו – מדובר ראשית על גודל הגינה, במה היא גובלת, כיצד היא מחולקת בין השטח בנוי לשטח הלא בנוי (קרי דשא) ואיזה חלק ממנה מוצל ואיזה לא. אחרי שלקחנו את כל הנתונים הנ"ל, אנחנו יכולים להתחיל לחשוב כיצד לתכנן את הגינה שלנו ואיפה ניתן לשלב בה ריהוט מתאים.
מתחילים!
נתחיל כמובן מהבסיס – החלוקה הראשונה צריכה להיות בין השטח בו אנחנו רוצים להעמיד ריהוט גינה לבין השטח אותו אנחנו רוצים להשאיר למשחקים או לצמחייה. רצוי לעשות את ההפרדה הזאת בשביל שנוכל לשלב בגינה גם ריהוט, שולחן, כסאות אפילו ארון שישמש כמחסן כלים ואולי אפילו מלונה לכלב אם יש צורך, לבין החלק שיישאר פנוי לצורך משחקים, עבודת גננות, החלק בו נוכל לתת לילדים לשחק ולכלב לרבוץ להנאתו.
את החלק של הריהוט, עדיף לשים באזור המוצל, כך שנארגן לעצמנו ארוחות ערב מיוחדות או נרצה לשבת ולשתות קפה בבוקר, לא נצטרך לעשות את זה מתחת לכיפת השמיים עם השמש הקופחת.
לגבי הריהוט, אנחנו יכולים לבחור בין ריהוט פלסטיק רגיל, לבין ריהוט גינה מעץ, כאן אנחנו יכולים לשחק עם זה ולהחליט האם אנחנו רוצים שולחן מעוצב או שמא נבחר בשולחן פיקניק עם ספסלים, או שנבחר בשולחן זכוכית ומתכת כמו שנהוג בגינות אירופאיות קלאסיות. בכל מקרה רצוי שיהיו לנו כמה וכמה כיסאות, גם בשבילנו וגם בשביל האורחים שיבואו עלינו.
עוד שלב בתכנון גינה חדשה הוא התאורה. גם כאן יש השפעה על מיקום הרהיטים, הרי המיקום בו נשים את הריהוט נצטרך תאורה, אך לא רק שם. נצטרך גם תאורה על אזור הדשא ורצוי שתהיה גם תאורה במקומות בהם נגדל דברים שונים בגינה. עלינו לבחור האם תהיה זו תאורה עילית שתורכב על הגדר או בעמוד, או תאורת רצפה. צריך לזכור שהתאורה צריכה להאיר אך גם אנחנו צריכים לוודא שהיא לא מושכת יתושים ומעופפים אחרים.

לסיכום –

לסיום, תכנון גינה חדש חייב לקחת בחשבון אלמנטים שונים כפי שציינו, לכן עדיף לעשות תוכנית מראש כיצד לתכנן את הגינה בצורה נכונה. כך היא לא תיראה רק יפה אלא גם תהיה יעילה ונוחה לשימוש. בסופו של דבר, זה החלום שאנחנו רוצים להגשים.

10 אפר 2017
דקים סוד הקסם

דקים סינטטיים – סוד הקסם

החלום על בית צמוד קרקע קשור במידה רבה מאד לרצון הטבעי בפיסת טבע קטנה אשר תהיה רק שלנו, ושבה ניתן יהיה לארח ולהירגע מן השגרה השוחקת. כדי להשיג את המטרה הזו אין די בעצם קיומה של הגינה בצמוד לבית. בעלי בתים רבים מגלים שהגינה דורשת תשומת לב ועיצוב ממש כמו הבית עצמו על מנת שתשרור בה האווירה הרצויה והנעימה.

עיצוב גינה אופטימאלי של גינה מתחשב בצדדים פרקטיים ואסתטיים כאחד. מצד אחד, הגינה צריכה להיות יפה, ירוקה ושונה מהמרחב הפנימי באווירה שהיא משרה על השוהה בתחומה. מן הצד השני, מדובר בחלל אשר יכול לגזול משאבי זמן וכסף רבים אם לא מתכננים אותו בצורה הטובה ביותר. אחד הנושאים שיש לתת עליהם את הדעת ממש מן ההתחלה הוא הנושא של ריצוףחוץ.

תכנון מיטבי של גינה ביתית

כאשר אתם מתכננים את הגינה שלכם יש להצטייד באורך רוח ובכושר דמיון מכיוון שחצר מלאה צמחים תראה שונה בימיה הראשונים ולאחר שנים מספר. כדאי לתת את הדעת על היחס בין המשטחים המרוצפים למשטחים הירוקים, על התקנת שבילים לגישה נוחה לכל פינות הגינה, על תיחום הגינה ובבתים עם ילדים גם על בטיחות מרבית.

מכיוון שהחצר צריכה להעניק לשוהים בה אווירה של ניתוק מן הסביבה העירונית ושהיה בחיק הטבע מומלץ מאד לעשות שימוש בחומרים בעלי מראה ומגע טבעי. קירות וריצוף בטון חשוף, למשל, יפגמו במידה רבה מאד באווירה הנעימה והחמה שאתם מנסים ליצור. מהסיבה הזו אנחנו נתקלים יותר ויותר במשטחי דק שלהם מגע חם ונעים ומראה דקורטיבי וטבעי.

מן הצד השני, משטחי הדק דורשים עבודת תחזוקה מרובה ובכך נפגמת ההנאה והרגיעה שהגינה מעניקה לנו. מדובר במוצר יקר שצורך משאבים סביבתיים רבים, והרתיעה ממנו מוצדקת. כיצד נהנים מכל העולמות? כדאי להכיר את הדק הסינטטי, מוצר פלאי שמעניק מראה ומגע של עץ לכל דבר. האורחים לא ירגישו שמדובר במוצר סינטטי, וגם בעלי הבית ישכחו את זה במהרה. לדק הסינטטי מראה אותנטי של עץ רגיל והוא מגיע במבחר צבעים, קל יותר להתקנה וכמובן – אינו דורש כל עבודת תחזוקה.

נקודה נוספת למחשבה היא הנקודה האקולוגית. החצר שלכם מחברת אתכם לטבע, ואתם שואפים שהיא לא תפגע בו. כדאי להימנע מצמחיה אשר דורשת השקיה מרובה. דאגו להתקנת דק סינטטי כדי לא לעשות שימוש במשאבי סביבה יקרים. התקינו טפטפות להשקיה חסכונית במים ותכננו את הגינה כך שתתאים לסביבה הארץ-ישראלית.

10 אפר 2017
גלריית גינון ופיתוח

רהיטי עץ מלא לגינה

רהיטי עץ מלא לגינה בימים עברו, המבחר עבור רהיטי גינה היה מצומצם מאוד והבחירה העיצובית בכדי להדגיש את הדק או את הקונספט העיצובי של הגינה כולה הייתה מצומצמת ביותר. ריהוט גן מודרני ועכשווי מאפשר לבעלי הבית הכנסה של נוחות, חמימות ואלגנטיות לחצר או למרפסת תוך התאמת הריהוט לסוג הדק והגינון.
בעת רכישת ריהוט גן שיתאים לדק ולעיצוב הכללי של החלל החיצוני יש לקחת בחשבון כמה אלמנטים על-מנת למנוע טעויות וכאבי ראש עתידיים.

עיצוב תואם דק

דקים מודרניים מגיעים בצבעים מגוונים ורמות שונות של גימור. ריהוט גן אף הוא מוצע כיום עם היצע נרחב של אפשרויות בלתי נגמרות לשילובים מהממים של חומרים. לצד רהיטי עץ מלא לגינה המסורתיים תמצאו פינות ישיבה קלילות מאלומיניום או פרטי ריהוט אלגנטיים מברזל יצוק, כורסאות קש מרופדות בבדים המתאימים לחוץ, שימוש בגדר במבוק, זכוכית, פלסטיק איכותי ועוד אינספור אפשרויות.

מראה מודרני
דק מודרני המעוצב בקווים נקיים וחלקים יוכל לקבל אליו ריהוט גן מחומרים שישלימו את המראה הנקי, כמו למשל ריהוט מאלומיניום. רהיטים המשלבים מספר חומרים שונים כמו למשל עץ מלא מגולף מעוגל וברזל יצוק יעניקו מראה עכשווי ושונה וישלימו את התמונה הכללית של חלל הגינה.

ריהוט בסגנון כפרי
אם החלטתם ללכת על אווירה כפרית רהיטי גן המעוצבים בסגנון רוסטיק הם אופציה נהדרת. האפשרויות במקרים אלו הם כמעט אינסופיות. ריהוט מסיבי מעץ מלא או רהיטי עץ ממוחזר הם האופציות הטובות ביותר עבור דק כפרי. אלו הם רהיטים שצורתו הטבעית של העץ נשמר, הם נצבעו ונאטמו בלקה. רהיטים מעצי טיק או ארזים הם המתאימים ביותר לאורך זמן רב למתן מראה כפרי, חמים ואלגנטי. מראה כפרי אינו אומר שהוא אינו מודרני, ישנם רהיטי גינה רבים שמשווים מראה מודרני ועכשווי עם נגיעה כפרית בהתאמה מושלמת לדק היושב בחלקו החיצוני של הבית.

שילוב פנים וחוץ
נכון שאלו הם חלקים שונים של הבית אבל דקים רבים מחוברים ליציאה החוצה מתוך הבית ולא בנויים כחלק נפרד או במה באמצע הגינה. המטרה היא לייצור חלל מזמין שנראה נהדר ומשלים שני אלמנטים חשובים ביותר – הדק בעל השטח הנרחב וריהוט הגן המעוצב. כחלק מן החשיבה הזו יש לבחור רהיטים שיונחו על הדק אך ישלימו את המראה הכללי של הבית עצמו. ריהוט בית בצורה מסורתית ימשיך בבחירת ריהוט גן יותר עדין עם רהיטים בעלי גימורים ופיתוחים שונים בעץ או אפילו שימוש ברהיטים מראטן. עיצוב מודרני עכשווי יעודד בחירה של ריהוט גינה מודרני בהתאם. יש לזכור להוסיף אלמנטים כמו כריות, ריפוד, עציצים ומנורות כדי להשלים את העיצוב הכללי.

נוחות ואיכות
ברגע שביססתם את הסטייל של הדק, המחשבה הבאה צריכה להיות כיצד ניתן לשלב ריהוט גינה הכולל בתוכו נוחות ואיכות גם יחד. פריטים שונים יכולים להיראות נפלא ולספק גימור מדהים עבור הדק ולא להיות נוחים ולעומת זאת ישנם רהיטי גן נוחים ביותר שיראו נורא על גבי הדק כי הצבעים וסוג העץ אינם מתאימים אלא מתנגשים והורסים את כל המראה. זיהיתם ריהוט שיתאים לעיצוב של הדק, שבו עליו כמה שיותר זמן כדי לראות מה קורה, הרגישו אותו והתאימו אותו אליכם. ניתן לקבל גם נוחות וגם איכות בלתי מתפשרת.

עמידות הרהיטים
פגעי הזמן ומזג האוויר יכולים לקבוע לא רק את עמידותם של רהיטי הגן אלא גם את איכותו של הדק. שימוש בחומרים איכותיים ועמידים יאריך את חייהם של רהיטי הגינה ושל הדק המעוצב. כאשר בוחרים את העיצוב הכללי של החלל החיצוני יש לבחור בפריטים שיחזיקו מעמד כמה שנים לפחות.
ריהוט מברזל יצריך טיפול ותחזוקה כל כמה זמן כדי לשמר את המראה המהוקצע ולא יעבור תהליך של חלודה. ריהוט מאלומיניום הוא ריהוט זול יותר ועמיד בפני לחות ופגעי מזג אוויר. רהיטים מעץ מלא צריכים להיות מכוסים בצבע אוטם או לעבור טיפול בשמן עץ מדי פעם.
כאשר בוחרים פריטים משלימים נוספים צריך לזכור שגם הם אמורים להיות עמידים. כריות יכולות להיות עמידות בפני לחות ומים. ניתן לראות זאת במבט לפנים ציפת הכרית. אם הצבעים הפנימיים חזקים כמו החיצוניים, הכרית עברה צביעה מלאה והיא לא תדהה עם הזמן. אבל, אם פנים הציפה לבן, היא עברה צביעה רק בחלקו החיצוני ויש אפשרות לדהייה.

10 אפר 2017
גינון ואחזקה גינות פאר

שילוב אלמנטים בגינה

נדנדה לגינה

ישנן סיבות מוצדקות לכך שגינות הפכו למעין שאיפה של אנשים רבים, חלום ומטרה אולטימטיבית. בית עם גינה מהווה את כליל השלמות, משום שהוא נותן את כל האיכויות של בית רגיל, בתוספת פינוק של סביבת ירק עשירה השייכת לו. באופן כללי, כל אלמנט של יוקרה הוא למעשה יצירת שירות כלשהו שבדרך כלל ציבורי – רק ברמה האישית. כך, במקום ללכת לשבת בדשא בפארק הירקון, ניתן להתפנק ממש ליד הבית. עם זאת, ההנאה מהגינה אינה מלאה ללא תוספות של אלמנטים מהנים ומרגיעים. אחד מאלמנטים אלה הן נדנדות גינה. ואם נראה לכם שנדנדות זה משהו המתאים רק לילדים – טעות בידיכם.

למה נדנדות גינה מהוות השקעה מושלמת ומשתלמת?

קשה לדעת בוודאות מה הסיבה לכך שהנדנוד משרה על כולנו רוגע. סביר להניח שמדובר במשהו שמקורו בילדות המוקדמת, או אפילו מהתקופה שבה עוד היינו ברכב. תנודות עדינות הלוך ושוב דומות במידה מסוימת לפעימת לב ומאפשרות להירגע, להשתחרר מלחצי היומיום, לעשות מעין מדיטציה שמנקה את הראש. מן הסתם, זה משהו שיכול להות מהנה וכיף לעשות ביחד. כנראה שהרעיון הזה הוא שהוליד את נדנדות עץ לגינה שעליהן יכולים לשבת לפחות שני אנשים, או אפילו שלושה, כאשר מדובר בילדים. עם הזמן, הנדנדות החלו להשתכלל ולזכות באלמנטים נוספים כגון מזרונים וכריות שמוסיפים לפינוק. יש שיגידו שלהנאה מושלמת מהנדנדה יש צורך גם בנוף מקסים, אך האמת הינה שמדובר במכלול שניתן ליהנות ממנו בצורה מלאה או חלקית.

מאפיינים של נדנדות גן איכותיות

בעת רכישה של נדנדות גן, חשוב מאוד לשים לב לכמה וכמה מאפיינים חשובים שיקבעו לא רק את רמת ההנאה שלכם מהבילוי בה, אלא גם את תוחלת החיים של המוצר הנרכש. מן הסתם, אחד הגורמים החשובים ביותר זה חומרי הגלם. כדאי מאוד לרכוש נדנדות גינה העשויות מעץ מלא ואיכותי בעל ציפוי הגנה. עם זאת, יש לדאוג לאחסון נאות של הנדנדה בימים הגשומים, למניעת התנפחות ורטיבות יתר. עץ אמיתי עובר שלבים שונים במהלך תוחלת החיים של המוצר, ובכל פעם תוכלו ליהנות מצבע מעט אחר ומתחושה שונה בעת הנדנוד. כמו כן, חשוב לשים לב גם למנגנון החיבורים של הנדנדה. ישנן נדנדות הממוקמות על בסיס העשוי מעץ, בעוד אחרות מתחברות למוטות ברגל. כך או כך, חשוב מאוד לרכוש מוצרים העומדים בתקנים השונים וגם בעלי אחריות של היצרן, מה שמהווה נקודת זכות חשובה.

10 אפר 2017
דשא סינטטי לגינות

הקמת גינות ודשא סינטטי

הקמת גינות ודשא סינטטי אנשים רבים מחליטים לשפר את איכות חייהם ועושים זאת על ידי מעבר מגורים לאזור בעלי תנאי מחייה טובים בישראל או על ידי שיפוץ והרחבה של הקיים על ידי שיפוץ,

עיצוב מחודש והוספת בריכת שחייה, הקמת גינות ודשא סינטטי או אמיתי שישמש אותם לשם אירוח ומנוחה בשעות הפנאי. שיפור תנאי החיים מבורכת אך תמיד צריכה להיעשות בצורה נכונה, כלומר להתבסס על אפיון מקדים ולהיעשות על ידי חברה או בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום התיקון או הבנייה בו מעוניינים.

לא מוותרים על גינה

אם גם אתם החלטתם שאתם מעוניינים בגינה בחלק החיצוני של הבית חשוב לדעת שאמנם הזמן הנכון ביותר לתכנן את הגינה ולהוציא את התכנון לפועל הוא בשלב בו מתכננים את הבית החדש אך ניתן גם לעצב גינת פאר לבית קיים וזאת על ידי השכרת שירותיה של חברה שתבחן את חלקיו החיצוניים של הבית ותתאים את הגינה אליו (וכמובן לדרישותיו של הלקוח). חשוב להבין שלכל גינה יש את האופי שלה וכל אחד צריך לבחור את מה שמתאים לו.

אם אינם משתייכים אל סוג האנשים שמבלים את זמנם בעבודות ניקוי וסידור בגינה בוודאי תשמחו לקרוא שיש אפשרות לתכנון ועיצוב גינה בתחזוקה נמוכה. בגינה זו יהיו צמחים שצומחים באיטיות לאורך השנה, אינם רגישים למזיקים, שמתאימים לתנאי השמש. בנוסף, ניתן לבחור גינה שחסכונית במים וזאת על ידי שילוב דשא סינטטי איכותי במרחב החיצוני של הבית, בחירת צמחים שאינם צורכים הרבה מים ותכנון מדויק של לוח הפעלה לגינון והשקיה. יש גם אפשרות לתכנן גינה אקולוגית שמאפיינה העיקריים הם חיסכון במים, חשמל וגינה נטולת חומרי הדברה.

אנשים רבים מחליטים לשפר את המראה של הגינה ואת איכות חייהם על ידי בחירת בריכות שחייה. אם גם אתם מעוניינים להתקין בריכת שחייה בחלק החיצוני של ביתכם חשוב שתקבעו מראש מהו התקציב אותו אתם מייעדים לקנייה והתקנה של הבריכה, מי יהיה קהל היעד העיקרי של הבריכה, דפוס השימוש בבריכה, מהו גודל ואופי השטח בו אתם מעוניינים להתקין בריכה ומה סוג הבריכה בה אתם מעוניינים. כיום יש סוגים שונים של בריכות, אם הכוונה היא אל בריכות שחייה מפיברגלס, בטון, PVC, נירוסטה, בריכות נגד הזרם ועוד.

בחירת בריכות שחיה תמיד צריכה להיעשות מיבואנים מוכרים ותמיד יש להקפיד לבחור מתקינים מקצועיים שיבצעו התקנה מהירה, מקצועית ובטוחה. חשוב לדעת שלא כל חברה יכולה להציע גם שירותי התקנה של בריכות ולכן חשוב מאוד לברר האם החברה שמציעה לכם הקמת גינה גם בעלת ניסיון בהתקנה מקצועית של בריכות או מקיימת קשרי שיתוף פעולה עם חברה כזאת.

דילוג לתוכן